Make your own free website on Tripod.com
Home | Life Essence Gel | Kozmetik & Saglik | Bize Ulasin | Aloe Vera Ürünler | Ürün Gönderi | Irtibat Formu | Hakkimizda | LR International Distribütörlük
ALOE VERA GÜZELLIK SITEMIZE HOS GELDINIZ !
Hakkimizda

ELAR 'IN SIZLERE SUNACAGI AVANTAJLAR FIRSATINI KACIRMAYIN!

 

 

 

Bizim objektif bakisimiz, güvenilir servis hizmetleri ve yüksek kalite ürünleri siz degerli müsterilerimize sunabilmektir. Ümit ederiz ki; Web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkinda detayli bilgi alabilir ve siparislerinizi Telefon/Fax yada posta yolu ile bizlere ulatirabilirsiniz.

 

LR yüksek kalite ürünleri dünya pazarlarina üretim ve pazarlama sistemi ile ulastiran LR kalitede ve uyguladigi pazarlama sistemi ile direk olarak tüketiciye ulasmaktadir...
 
Yetkili LR Danismanlari  araciligi ile verilen hizmet; tüketiciye zaman dan tasarruf ve kaliteli ürünlerin daha ucuzs alinmasini sagliyor.
 
 
"LR MARKETING" ' de
 
 
ÜRETICI -LR INTERNATIONAL GMBH
                   DANISMAN
                    TÜKETICI
 

LR INTERNATIONAL GMBH

            1984  yilinda Helmut Spikker ve Achim Hickmann LR sirket fikrini gerceklestirdiklerinde fevkalade bir girisimin temelini atmislardi. Tasarladiklari bu proje ile kaliteli parfümler, kozmetik ve vücut bakim ürünlerini  cok uygun fiyatlarda pazarlamak idi.Basit ama mükemmel fikir sirket sahiplerini yaratici ve gelecege  yönelik marketing sistemini uygulamaya yönlendirdi. 
            Cünkü reklam ve araci masraflari tasarruf edilerek bu tasarruf kalite ve ürün gelistirme calismalarina harcanabilecekti. Böylese hem kaliteli ürün hem daha iyi hizmet saglanacak hem de özel danismanlar kanali ile ürün tanitim olanaklar gerceklesecekti.
           17 senedir hizmet vererek Avrupa sinirlarinca milyonblarca kisinin amaclarina, hayallerine ve gelecege daha gercekci bakmalarn saglayan LR International GMBH, dünyanin her yerinde milyonlarca insana ulasmaktadir.
           Size de, hayallerinizi ve özgürlügünüzü gerceklestirmek icin snrsz imkanlar sunmaktadir.
 
Basarinin anahtari herzaman siz dedir. Yeter ki; kapilari acmasini bilelim.
 
 
 
 

ay.gif

Sorularinizi yada görülerinizi belirtmek icin mail adresimiz:

sussenil@arcelik.net